українська російська англійська
Міжнародний навчальний центр Нацгвардії на Київщині будуватимуть спільно з західними партнерами, - Арсеній Яценюк
14.10.2015 | 16:51
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Початок розбудови міжнародного навчального центру має бути основним проектом по Національній гвардії на 2016 рік, - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на зустрічі з керівним складом Головного управління Національної гвардії України у cереду, 14 жовтня.

Арсеній Яценюк нагадав, що вже затверджено проект будівництва цього центру. Загальна вартість - близько 500 мільйонів гривень.

Загальна штатна чисельність Нацгвардії, зазначив він, - 60 тисяч військовослужбовців, у системі Національної поліції передбачено до 150 тисяч працівників: «Мова йде про те, що 210 тисяч людей десь треба тренувати».

Окрім того, в цьому навчальному центрі матимуть можливість тренуватися військовослужбовці Збройних Сил – «для взаємодії».

Арсеній Яценюк підкреслив, що звернеться з цього питання до партнерів з США та Канади з приводу надання відповідної техніки.

«Інфраструктуру візьмемо на себе», - сказав він.

Арсеній Яценюк звернувся до керівного складу ГУ Нацгвардїї надати «конкретне технічне завдання» - що необхідно для початку розбудови тренувального центру.

 

 

версія для друку