українська російська англійська
Павло Розенко: У Держбюджеті на 2016 рік заплановане збільшення коштів на субсидії
15.10.2015 | 15:15
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

У Державному бюджеті на 2016 рік на виплату субсидій планується виділити понад 40 мільярдів гривень. Про це в інтерв’ю «ЦЕНЗОР.НЕТ» повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

«Очевидно, ця цифра і становитиме десь 43 мільярди гривень», - сказав він.

Павло Розенко також повідомив, що на сьогодні субсидії вже оформили 3,3 мільйона родин. «Це приблизно 7- 8 мільйонів осіб», - зауважив він.

Він також зазначив, що коли розпочиналася реформа системи субсидій і закладалися кошти в Держбюджет, Мінсоцполітики розраховувало, що до жовтня до системи субсидій буде залучено близько 3 млн. домогосподарств, а з початком опалювального сезону - ще 1- 1,5 млн. домогосподарств.

«Тому ми фактично рухаємося за графіком. Прийде 4 млн. - добре, прийде 4,5 - без питань, але якщо прийде і 7 млн., ми всіх візьмемо в програму субсидій, і ці люди будуть захищені», - запевнив очільник Мінсоцполітики.

Крім того, за словами Павла Розенка, приблизно 4 млн. людей наразі мають пільги по житлово-комунальних послугах. «Загалом, очевидно, ми вийдемо на цифру 11-13 мільйонів громадян, котрі перебувають під державною програмою соцзахисту внаслідок підвищення ціни на газ», - підсумував він.

 

 

версія для друку