українська російська англійська
У Дніпропетровській області від продажу земельних ділянок та прав оренди на них отримали більше 5,6 млн. грн.
15.10.2015 | 17:51
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку 2015 року на Дніпропетровщині від продажу земельних ділянок та прав оренди на них вдалося отримати 5,63 млн. гривень. До місцевих бюджетів спрямували 5,56 млн грн., решта коштів надійшла до державного бюджету.

У Дніпропетровській області під об’єктами нерухомого майна продали 22 земельні ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення. Загальна площа наділів склала 4,17 гектари. Від продажу отримати 4,21 млн. грн., з урахуванням виплат за минулі роки.

На земельних торгах продали право оренди на 10 земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Загальна площа земель складає 68,46 гектари. За підсумками аукціонів обсяг річної орендної плати становив 81,56 тис. гривень.

Ще 11 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності віддали в оренду інвесторам на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Дніпропетровській області. Землі загальною площею 208,94 га розташовані на території Криворізького, Нікопольського та Верхньодніпровського районів. Переможці аукціону щорічно сплачуватимуть 214,04 тис. грн. плати за користування землею.

Землевпорядники Дніпропетровщини сформували перелік з 200 інвестиційно-привабливих земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення. Їх загальна площа становить близько 5600 гектарів. Ці землі на земельних аукціонах запропонують взяти в оренду для ведення бізнесу.

Наступні земельні торги відбудуться у області 22 жовтня та 4 листопада цього року. Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва запропонують 452 га земель, розташованих на території Межівського та Петриківського районів.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

 

версія для друку