українська російська англійська
Уряд визначив, яким може бути грошове забезпечення кіберполіції
20.10.2015 | 16:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд визначив, яким може бути грошове забезпечення кіберполіції. Прийнято постанову Кабінету Міністрів від 13 жовтня 2015 р. № 832 «Про деякі особливості грошового забезпечення поліцейських Департаменту кіберполіції Національної поліції».

Цим документом Уряд дозволив Міністру внутрішніх справ здійснювати виплату грошової винагороди поліцейським, які займають посади в Департаменті кіберполіції Національної поліції і протидіють кримінальним правопорушенням у сфері використання електронно-обчислювальних машин, систем та комп’ютерних мереж, а також запобігають та протидіють злочинам, пов’язаним з платіжними системами, інтернет-ресурсами, що містять протиправний контент, шляхом безпосереднього виконання технічних функцій у сфері обчислювальної техніки та програмування.

Розмір грошового забезпечення зазначених осіб, з урахуванням грошової винагороди, не може перевищувати 30 тис. гривень з розрахунку на місяць. Грошова винагорода не враховується під час обчислення місячного грошового забезпечення в усіх випадках її збереження згідно із законодавством і під час обчислення розміру грошового забезпечення для призначення пенсії та одноразової грошової допомоги при звільненні.

Міністерству внутрішніх справ належить в тижневий строк затвердити порядок та умови здійснення виплати грошової винагороди. Також МВС має затвердити перелік посад поліцейських в Департаменті кіберполіції Національної поліції, які матимуть право на отримання грошової винагороди відповідно до цієї постанови.

 

версія для друку