українська російська англійська
Бюджети місцевих громад Миколаївщини отримали більше 5,3 млн. грн. від продажу та оренди земельних ділянок
20.10.2015 | 17:05
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

За дев’ять місяців поточного року у Миколаївській області бюджети поповнилися сумарно на 5,340 млн. грн. від продажу земельних ділянок та прав на них, а також розстрочки за раніше продані наділи. Майже 100% цих коштів отримали місцеві громади. Фінансовий ресурс можуть використати на реалізацію соціальних та інфраструктурних програм.

Під об’єктами нерухомого майна на Миколаївщині продали 23 земельні ділянки державної та комунальної власності несільськогосподарського призначення. Загальна площа наділів складає 4,32 гектари. Вартість продажу склала 1,692 млн. гривень. Кошти надійшли до місцевих бюджетів.

Землевпорядники провели у 2015 році чотири земельні аукціони з продажу прав оренди на землі державної власності. За підсумками торгів інвестори взяли в оренду 11 земельних ділянок загальною площею 331,33 гектари. Сумарний обсяг річної орендної плати становить 256,22 тис. гривень. Землі використають для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

На торгах також продали право оренди на 11 земельних ділянок комунальної власності площею один гектар. За підсумками аукціону бюджети місцевих громад щорічно отримуватимуть 184,78 тис. гривень.

 

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

 

версія для друку