українська російська англійська
На Вінниччині відбулись земельні торги: інвестори орендували ділянки площею більше 100 гектарів
23.10.2015 | 10:57
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Вінницькій області у четвер, 22 жовтня  відбулись земельні торги, на яких землевпорядники продали права оренди на чотири земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Інвестори взяли в оренду землі площею понад 105 гектарів.

Під час аукціону вартість оренди земельної ділянки на території Лукашівської сільської ради  Липовецького району зросла майже на 150%. Стартову річну орендну плату встановили на рівні 49,454 тис. гривень. В результаті відкритої конкуренції між інвесторами ціна зросла до 73,440  тис. гривень. Площа земельного наділу понад 36 гектарів.

Ще три ділянки загальною  площею 69,22 га здали в оренду у Зозівській сільській раді Липовецького району та Комаровецькій і Журавлівській сільських радах Барського району Вінниччини. За підсумками торгів вартість оренди зросла з 66,327 тис. грн. до 69,057 тис. грн. на рік.

Довідково

 Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

версія для друку