українська російська англійська
Держфінінспекція в Сумській області у січні-вересні відшкодувала втрат на 23,5 млн. грн.
23.10.2015 | 14:00
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Протягом січня-вересня 2015 року фахівці Держфінінспекції в Сумській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 23,5 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ та підприємств загальнодержавної і комунальної форм власності додатково надійшло понад 7,8 млн. грн. Відшкодовано незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 15,7 млн. грн.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 32 досудові розслідування, а також вручили 27 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До суду пред'явлено 40 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 11 млн. грн.

За допущені порушення 294 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Ще 27 осіб звільнено із займаних посад.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 14 млн. грн.

 

 

версія для друку