українська російська англійська
Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з фахівцями компанії "RAND Corporation"
23.10.2015 | 14:04
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 23 жовтня, у Києві відбулася зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з експертною групою компанії “RAND Corporation”.

Під час заходу увазі української сторони були представлені результати аналізу структур Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України, підготовлені фахівцями компанії.

Представник Комітету з питань закордонних справ Палати Представників Конгресу США Джек Рілей поінформував присутніх про те, що компанія “RAND Corporation”, за дорученням Адміністрації Президента України, працює над проектом реформування системи безпеки і оборони України. Отже, її пропозиції, після аналізу українською стороною, будуть використані під час визначення подальших шляхів реформування діяльності українського оборонного відомства.

«Запропоновані заходи є дуже важливими у контексті наближення української армії до стандартів НАТО і набуття Україною в майбутньому членства у цій організації», – підкреслив Джек Рілей.

За підсумками зустрічі Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак поінформував членів іноземної делегації про створення робочої групи з опрацювання наданих пропозицій.

«Проведена фахівцями компанії “RAND Corporation” робота є дуже значною та важливою. Вже найближчим часом ця робоча група у складі профільних фахівців Міноборони та Генерального штабу проведе детальне вивчення і аналіз рекомендацій на предмет можливості їх практичного застосування під час роботи з удосконалення діяльності українського оборонного відомства», – наголосив генерал армії України Степан Полторак.

версія для друку