українська російська англійська
На більшість повідомлень про порушення на виборах міліція реагувала миттєво, - МВС
26.10.2015 | 19:15
Міністерство внутрішніх справ України

На більшість повідомлень про порушення на виборах міліція реагувала миттєво. Про це радник глави МВС Іван Стойко повідомив під час брифінгу в МВС, який відбувся сьогодні, 26 жовтня.

Іван Стойко нагадав, що в день виборів охорону громадського порядку здійснювали понад 100 тисяч працівників органів внутрішніх справ. Їм надавали допомогу близько 30 тисяч представників громадськості. Вони реагували на порушення виборчого законодавства і робили все, аби вибори відбулися і були чесними і прозорими.

«Особисто я вважаю, що вибори «без вибору» або «будь-які» вибори не повинні відбуватися в Україні. Якщо були порушення, зокрема – у друку бюлетенів, ми повинні пройти цей шлях заново», – підкреслив Іван Стойко, коментуючи хід виборчого процесу в містах Маріуполь, Красноармійськ та Сватове.

Він висловив сподівання, що винні у порушеннях особи будуть встановлені і допитані, незалежно від їх статусу, а крапку у цих справах поставить слідство.

У той же час Іван Стойко зазначив, що правоохоронці зробили все від них залежне, аби упередити можливі порушення виборчого процесу. У забезпеченні правопорядку під час місцевих виборів брали участь працівники міліції, військовослужбовці Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, прикордонники, курсанти міліцейських вишів. Місцеві вибори засвідчили, що змінюється ставлення міліції до своєї роботи.

«Реакція на повідомлення, які надходили до нас, у більшості випадків була миттєвою. Якщо були зауваження – ми приймаємо їх і будемо аналізувати під час підбиття підсумків роботи міліції», – зазначив Іван Стойко.

 

версія для друку