українська російська англійська
Невдовзі закінчиться будівництво двох зернових терміналів в Одеській та Миколаївській областях, - Владислава Рутицька
28.10.2015 | 16:48
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Для реалізації свого потенціалу вітчизняний зерновий сектор вимагає ефективної та конкурентоспроможної логістичної системи. Про це заступник Міністра з питань євроінтеграції - голова Виставкової ради Мінагрополітики Владислава Рутицька наголосила під час Міжнародної конференції «Нові проекти терміналів зернових та олійних культур в портах України».

«Аграріїв, як і будь-якого товаровиробника, завжди приваблює можливість зменшення транспортних витрат, розширення ринків реалізації і, як наслідок, максимізації прибутку. Що стосується трейдерів, то для них також важливо щоб поставка була швидкою, якісною і з мінімальним витрачанням ресурсів. Потужність зернових терміналів в морських портах  достатньо для експорту тих обсягів зернових, які сьогодні виробляє Україна. Але потужностей потрібно більше для подальшого збільшення експорту»,  - сказала Владислава Рутицька. 

Окрім того, заступник Міністра з питань євроінтеграції наголосила, що вже на черзі закінчення будівництва двох зернових терміналів в Одеській та Миколаївській областях.

«Зерновий термінал компанії «Нобель груп» в Миколаївському порту має прийняти під завантаження перше судно 15 грудня цього року. Термінал розрахований на 120 тис. тонн одночасного зберігання. А на Одещині ТОВ «Бруклін-Київ» планує завершити будівництво терміналу в 2016 році. Проектна потужність складатиме 4,5 млн. тонн в рік», - додала заступник Міністра.

 

версія для друку