українська російська англійська
Олексій Павленко у складі урядової делегації перебуває з робочим візитом у Туркменістані
29.10.2015 | 14:15
Міністерство аграрної політики та продовольства України

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко у складі урядової делегації перебуває з робочим візитом у Республіці Туркменістан.

У ході візиту заплановані переговори делегацій у розширеному форматі, підписання офіційних двосторонніх документів, зустріч з представниками української діаспори. Головна тема переговорів присвячена подальшому розвитку співробітництва між двома країнами, активізації міждержавного політичного діалогу на вищому рівні, поглибленню взаємовигідного партнерства у торговельно-економічній, аграрній, енергетичній, фінансовій, науково-технічній, культурно-гуманітарній та туристичній сферах.

Українсько-туркменські переговори пройдуть у розширеному складі за участю Президента України Петра Порошенка, Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Міністра інфраструктури Андрія Пивоварського, Заступника Секретаря РНБОУ Олега Гладковського, інших урядовців та туркменської делегації на чолі з Президентом країни.

 

версія для друку