українська російська англійська
Арсеній Яценюк: Треба створити Держбюро розслідувань і позбавити ГПУ функцій слідства
01.11.2015 | 18:25
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

«Нам необхідно позбавити Генеральну прокуратуру функцій слідства і створити нове незалежне Державне бюро розслідувань», - наголосив Арсеній Яценюк у «10 хвилинах» у неділю, 1 листопада.

Арсеній Яценюк нагадав, що на порядку денному Парламенту, який розпочне роботу наступного тижня, «стоять доленосні закони для української держави».

«Нам треба прийняти бюджет на наступний рік. І позиція Уряду полягає в наступному: бюджет повинен прийматися одночасно з податковою реформою, а не навпаки», - підкреслив Глава Уряду.

Арсеній Яценюк також наголосив на необхідності завершити ухвалення законів щодо запровадження безвізового режиму для громадян України з метою поїздок до Європейського Союзу.

«Нам потрібно нарешті розпочати процес прозорої і чесної конкурентної приватизації в країні», - підкреслив він.

Окрім того, необхідно прийняти нову радикальну судову реформу в Україні, наголосив він.

«Таких пріоритетних завдань у нашої держави є надто багато. І від наших спільних дій залежить наш подальший успіх. Чим сильніші ми, чим більш ми об'єднані і впевнені в правильності наших кроків, тим кращий результат буде для країни і для кожного українця», - наголосив Арсеній Яценюк.

«Перед нами стоїть дуже багато завдань щодо продовження реформ в країні. І для цього необхідна політична єдність і політична відповідальність», - зазначив Глава Уряду.

 

 

версія для друку