українська російська англійська
На Миколаївщині учасники АТО зможуть отримати більше 2,5 тис. га землі
02.11.2015 | 16:48
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування Миколаївської області продовжують пошук вільних земель для учасників АТО. За результатами роботи вільні земельні ділянки включають до переліку земель, що можуть бути надані військовим у власність. Землевпорядники вже визначили 174 земельні масиви загальною площею 2 528,11 гектара.

Резерв земельних ділянок складається з наділів різного цільового призначення. Військовослужбовці зможуть отримати у власність землі для ведення особистого селянського господарства загальною площею 2 465,927 гектара. Для ведення садівництва зарезервовано 51,4 гектара. Ще 10,79 га призначені для будівництва та обслуговування житлових будинків.

Інформацію про землі, включені до резерву, землевпорядники звели у графічному альбомі-атласі та розмістили у відкритому доступі. Учасники АТО, які вирішили одержати земельні ділянки на території будь-якого району Миколаївщини, можуть ознайомитися із матеріалами про вільні ділянки в режимі он-лайн на сайті Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

версія для друку