українська російська англійська
МІП: Реформа урядових комунікацій в Україні розроблятиметься з урахуванням польського досвіду
03.11.2015 | 15:13
Міністерство інформаційної політики

Реформа урядових комунікацій в Україні розроблятиметься з урахуванням польського досвіду. Про це повідомила радник Міністра інформаційної політики України з питань впровадження програми  «Відкрита влада» Іветта Делікатна, яка повернулася з Польщі, в складі делегації українських посадовців та експертів у сфері інформаційної політики, реформ та європейської інтеграції.

Радник зауважила, що під час навчального туру до Варшави та Вроцлаву, делегацією, зокрема, досліджено досвід Польщі в побудові Інформаційного центру Уряду.

Іветта Делікатна зазначає: «Польща протягом 20 років приділяє достатню увагу комунікаціям Уряду на високому рівні. Є розуміння, що ефективна налагоджена система комунікації Уряду з населенням – результат довіри до влади, оскільки роботу тутешнього Уряду видно на кожному кроці: центри обслуговування населення в селах організовані на найвищому рівні, державні портали спрямовані виключно на можливі запити громадян тощо».

У рамках візиту радник Міністра брала участь у зустрічах з радником Міністра закордонних прав Польщі, першим радником Секції інформації та публічної дипломатії, представниками Інформаційного центру Уряду, головою Делегації до Комісії Європарламенту з питань асоціації ЄС-Україна, та ін.

За результатами візиту Іветта Делікатна встановила необхідні контакти з Інформаційним центром Уряду Польщі для подальшого використання напрацювань польських експертів сфери в розробці концепції Реформи урядових комунікацій в Україні.

Візит української делегації до Польщі організовано Фондом «Солідарність» та Швейцарсько-українським проектом DESPRO з підтримки децентралізації в Україні.

 

версія для друку