українська російська англійська
У Мінсоцполітики відбулася зустріч із представниками Фонду народонаселення ООН
04.11.2015 | 10:17
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Заступник Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергій Устименко зустрівся з консультативною групою Фонду народонаселення ООН. До складу делегації Фонду увійшли представник на Шрі-Ланці й директор Фонду на Мальдівах Ален Сібеналер, спеціальний радник заступника виконавчого директора Фонду Тунга Тузер і спеціаліст із гуманітарного реагування у субрегіональному офісі Фонду Емануель Русьє.

Йшлося про подальшу співпрацю Мінсоцполітики з Фондом народонаселення ООН з проблем старіння населення, соціальної політики і ґендерної рівності.

Сергій Устименко наголосив на важливості співпраці і озвучив низку відповідних пропозицій Мінсоцполітики. Зокрема, це підтримка заходів Національного плану дій з виконання Резолюції Ради Безпеки ООН №1325 з протидії ґендерно зумовленому насильству, підтримка Національної стратегії у сфері прав людини в частині забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, організація комплексного дослідження імплементації директив Ради Європи з ґендерної рівності.

Не менш важливі для Міністерства рекомендації Фонду щодо покращення становища населення, яке страждає від різних форм дискримінації.

Обговорювалися також можливості навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, протидії дискримінації за ознакою статі, ґендерного бюджетування, підготовка відповідних навчальних програм, створення бази даних постраждалих від ґендерно зумовленого насильства.

Представники Фонду народонаселення підтвердили готовність співпрацювати з Мінсоцполітики і підкреслили важливість збирання й аналізу доказових даних для досягнення позитивних змін в українському суспільстві.

ФН ООН є давнім партнером Мінсоцполітики із цілого комплексу соціальних проблем, зокрема у сферах старіння населення, ґендерної політики, реагування та запобігання насильству за ґендерною ознакою.

 

версія для друку