українська російська англійська
Міністр економічного розвитку і торгівлі України зустрівся з представниками французьких компаній
05.11.2015 | 17:09
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Подовження мораторію на перевірки бізнесу, вирішення проблем з відшкодуванням ПДВ та врегулювання питань землевідводу - про це на зустрічі з Міністром економічного розвитку і торгівлі України Айварасом Абромавичусом говорили представники французьких компаній, які вже працюють в Україні.

Міністр зустрівся з представниками таких компаній як Soufflet, Renault Ukraine, L’Oreal, Arcelor Mittal Steel, BNP Paribas, Danone та Auchan напередодні Французько-українського бізнес-форуму. Метою зустрічі було виявити найнагальніші проблеми, які заважають зарубіжним інвесторам розвивати бізнес в Україні.

«Українська економіка вже пройшла найважчий період. 2015 рік був роком макроекономічної стабілізації, а 2016-й - має стати проривним для росту та залучення інвестицій. Ми переконані, що саме ті компанії, які вже працюють на українському ринку, почнуть першими залучати додаткові інвестиції в Україну та дадуть позитивний сигнал своїм французьким колегам», - сказав Айварас Абромавичус.

На порядку денному Мінекономрозвитку також і розвиток експорту: в Міністерстві сподіваються, що форум допоможе відкрити французький ринок для українського виробника. Тому, сьогоднішня зустріч Ради з просування експорту, до якої входять українські компанії, була присвячена, зокрема, питанням експорту до Франції.

«Сьогодні ми говорили про нашу Угоду про вільну торгівлю з Європейським союзом, про вихід вітчизняної сільськогосподарської продукції на європейський ринок, а також, яким чином ми, як міністерство, можемо допомогти українському бізнесу вийти на ринок Франції», - зазначила заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська.

 

версія для друку