українська російська англійська
Перший заступник Міністра соцполітики взяв участь у відкритті конференції "Громадянське суспільство та влада: Стратегія співробітництва та розвитку на 2016-2020 рр."
06.11.2015 | 12:55
МІНІСТР СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Перший заступник Міністра соціальної політики України Василь Шевченко взяв участь у відкритті конференції «Громадянське суспільство та влада: Стратегія співробітництва та розвитку на 2016-2020 рр», яка відбувається 6 листопада у столиці.

У рамках конференції представники державних установ і громадянського суспільства обговорюють роль громадянського суспільства у процесі реформ в Україні. Буде представлено рекомендації щодо оновлення Національної стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства до 2020 року.

Конференція організована Координатором проектів Організації з безпеки і співробітництва  Європі (ОБСЄ) і Адміністрацією Президента України у партнерстві з  Програмою розвитку ООН (ПРООН).

Важливо, що стратегія співпраці розробляється спільно представниками влади і громадянського суспільства, йшлося на конференції. Адже зміни, що відбулися в Україні протягом останніх двох років, змусили кардинально по-новому поглянути на стосунки між владою і громадськістю.

 

версія для друку