українська російська англійська
Військові ЗС України та волонтери надали гуманітарну допомогу 84 родинам селища Зайцеве, що поблизу Горлівки
06.11.2015 | 13:07
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Офіцери  групи цивільно-військового співробітництва Збройних сил України разом з волонтерами доправили у селище Зайцеве, що поблизу Горлівки, чергову партію гуманітарної допомоги. Благодійники привезли місцевим мешканцям продукти, дитяче харчування, засоби гігієни, а також зошити і альбоми для малювання для школярів.

«Зайцево знаходиться у «прифронтовій» зоні на лінії зіткнення з терористами.  Тому саме тут досить багато людей, які залишились без засобів існування та потребують першочергової допомоги», -  розповів командир групи цивільно-військового співробітництва Юрій Соколовський.

«Фронт» розділив село навпіл і у деяких місцях смуга розмежування з ворогом досягає лише кількох сотень метрів.

«Люди, які живуть у селі, потрапили в біду. Тому допомогти їм – це не просто правильно, а першочерговий наш обов’язок», – переконаний офіцер.

За словами військовослужбовця, його група завчасно відвідала населений пункт та поспілкувалися з місцевими жителями, щоб вивчити та узагальнити їхні першочергові потреби. Після цього зв’язалися з волонтерами, які зібрали допомогу та в супроводі військовиків доправили її у «сіру зону». Тож цього дня гуманітарну допомогу було надано 84 родинам селища Зайцеве.

 

версія для друку