українська російська англійська
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Міністром закордонних справ і розвитку Данії Крістіаном Єнсеном
07.11.2015 | 12:58
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

В рамках робочого візиту Павла Клімкіна до Королівства Данії відбулися його переговори з Міністром закордонних справ і розвитку Данії Крістіаном Єнсеном.

В ході переговорів сторони обговорили стан реалізації Мінських домовленостей.  Крістіан Єнсен підтвердив, що Данія виступає за політичне врегулювання ситуації на Донбасі, а російська сторона має нести відповідальність за забезпечення повного припинення вогню та звільнення українських політв’язнів.

У ході бесіди міністри обмінялися думками щодо активізації у 2016 р. політичного діалогу України і Данії за рахунок двосторонніх візитів на високому та вищому рівнях, зокрема проведення першого в історії дипломатичних відносин офіційного візиту в Україну Прем'єр-міністра Данії Ларса Льокке Расмуссена. Сторони погодилися, що висока динаміка політичних контактів має стати позитивним сигналом для відновлення обсягів двосторонньої торгівлі та інвестицій.

Крістіан Єнсен відзначив результативність впроваджуваних в Україні реформ та послідовну співпрацю Уряду України з міжнародними фінансовими організаціями, що, зокрема, дозволяє данській стороні планувати розширення інвестиційної присутності данських фондів в нашій державі, збільшувати обсяги технічної допомоги реформам.

У контексті розвитку двосторонньої договірно-правової бази та лібералізації візового режиму Україна-ЄС данська сторона підтвердила завершення виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності міжурядовою Угодою про внесення змін до Угоди про спрощення оформлення віз.

За результатами зустрічі міністрів в приміщенні Конфедерації данської промисловості відбулася прес-конференція для данських ЗМІ.

 

версія для друку