українська російська англійська
За місяць бюджети Волині поповнилися на 13,5 мільйона гривень
12.11.2015 | 11:24
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У жовтні до бюджетів Волинської області надійшло 13,5 млн. грн. плати за землю. Більша частка цієї суми – 9,1 млн. грн. – склала орендна плата. Ще 4,4 млн. грн. – сплата земельного податку.

Надходження плати за землю на Волині продовжують зростати. Загалом від початку року бюджети області отримали 134 млн гривен. З них 86,6 млн. грн. – плата за користування землею та 47,4 млн. грн. земельного податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума перерахованих кошті від плати за землю зросла на 42%, або на 39,4 млн. гривень.

«Зростання надходжень вдалося досягти завдяки спільним діям обласного управління Держгеокадастру, податкових органів та місцевої влади», - зазначає в.о. начальника головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко.

Збільшення надходжень дозволяє територіальним громадам  спрямовувати додаткові кошти на вирішення соціальних питань та розвиток територій.

Довідково

Плата за землю здійснюється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.

Платниками податку є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв); землекористувачі. База для оподаткування – нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, а також  площі земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

 

 

версія для друку