українська російська англійська
"Ми не змінюємо поліцію, ми будуємо її заново", - Хатія Деканоідзе
12.11.2015 | 15:04
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе поставила перед керівниками територіальних підрозділів НПУ вимогу  провести якісний підбір особового складу, а також забезпечити прозорість та ефективність процесу переатестації працівників міліції, які виявили бажання продовжити службу у підрозділах поліції.

Сьогодні, 12 листопада, відбулася відеоселекторна нарада за участю керівництва Нацполіції та її структурних підрозділів, а також керівників територіальних підрозділів НПУ в областях.

На розгляд учасників наради були винесені питання щодо кадрової політики в областях та в апараті Нацполіції, діяльності слідчих підрозділів у нових умовах, а також готовності поліції до забезпечення правопорядку під час другого туру місцевих виборів.

За словами Хатії Деканоідзе, ефективність керівників обласних підрозділів НПУ полягає, перш за все, в тому, аби вибудувати нову структуру правоохоронного органу. Ще одним ефективним кроком має стати припинення спроб з боку недобросовісних працівників тиснути на бізнес. При цьому кожен керівник обласного главку поліції нестиме персональну відповідальність у разі виявлення корупційних діянь з боку його підлеглих.

Хатія Деканоідзе зазначила, що приховувати злочини і показувати "хорошу" статистику – це "радянський підхід", від якого слід відмовлятися і відходити. Відтак у відомстві жорстко припинятимуться спроби маніпулювання статистикою та приховування злочинів.

"Ви всі маєте показати, що структурні зміни йдуть від вас. Статистика – не головне. Головне – вибудувати систему, в якій поліція ефективно виконуватиме свої функції", – підкреслила глава Нацполіції, додавши, що зараз готуються нові інструкції щодо роботи органів поліції та оцінки їхньої діяльності.

Очільник Нацполіції закликала керівників обласних органів НПУ ефективно і якісно підбирати особовий склад до підрозділів поліції, особливо – їх керівну ланку.

"Весь особовий склад обов'язково пройде переатестацію, і цей процес має бути прозорим і неупередженим", – підкреслила Хатія Деканоідзе.

 

версія для друку