українська російська англійська
Землевпорядники та науковці Миколаївської області уклали Меморандум про співпрацю
13.11.2015 | 10:47
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області та Чорноморський державний університет ім. Петра Могили підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію.

Землевпорядники та науковці мають намір налагодити ефективне співробітництво у науковій, освітній та виробничій сферах. Сторони домовились долучати освітян до процесу формування і реалізації державної політики у сфері земельних відносин, спільно працювати над підвищенням професійної підготовки та працевлаштуванням спеціалістів. У землевпорядній службі погодились приймати на стажування викладачів, студентів, випускників ВНЗ. В перспективі плануються спільні дослідження у профільній галузі, написання та видання наукових робіт.

«Меморандум допоможе об’єднати зусилля науковців і практиків-землевпорядників для розвитку земельних відносин у області та залучити до державної служби молодих кваліфікованих спеціалістів. Ми сподіваємося на результативну співпрацю», – коментує підписання документу Наталія Ільчанінова, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

«Підписання Меморандуму про співпрацю – це важливий крок до підвищення якості освіти, професійної підготовки майбутніх фахівців. Також це підтвердження правильності обраного курсу розвитку і відкриття дуже широких можливостей у освітній та науковій площині», - зазначає Леонід Клименко ректор Чорноморського державного університету ім. Петра Могили.

 

версія для друку