українська російська англійська
Укрзалізниця надала понад 21 млн. грн. допомоги мобілізованим та пораненим у зоні АТО залізничникам, а також сім’ям загиблих
13.11.2015 | 12:05
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ

Залізнична галузь допомагає мобілізованим залізничникам та членам їхніх сімей. На ці потреби з початку бойових дій спрямовано 21,1 млн. грн.

Зокрема, кожен захисник України отримав одноразову матеріальну допомогу в розмірі двох посадових окладів – всього виплачено 16,7 млн. грн. Ще 943,7 тис. грн. матеріальної допомоги виділено на підтримку 152 поранених та постраждалих працівників галузі. Окрім того, по 100 тис. грн. було надано 33 сім’ям залізничників, загиблих у ході бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції.

Загалом до Збройних Сил України з початку АТО було мобілізовано 3425 залізничників, з них 1327 осіб уже повернулися на постійне місце роботи, а 2058 працівників продовжують проходити військову службу. Дізнатися більше про героїв, які живуть серед нас, можна за посиланням http://www.magistral-uz.com.ua/geroi-ato/.

Укрзалізниця повністю дотримується вимог закону щодо збереження місця роботи й компенсації заробітної плати працівників, мобілізованих на військову службу. Соціальними гарантіями, що діють у галузі, також передбачено надання одноразової матеріальної допомоги працівникам залізничного транспорту, пораненим у ході бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції, у розмірі двох середньомісячних заробітків.

 

версія для друку