українська російська англійська
Держфінінспекція в Херсонській області за 10 місяців 2015 року відшкодувала втрат на понад 22 млн. грн.
17.11.2015 | 10:14
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Фахівці Держфінінспекції в Херсонській області протягом січня – жовтня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 22,1 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 114 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій та за результатами участі спеціалістів інспекції в перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 42 досудові розслідування.

До суду пред’явлено 14 позовів щодо відшкодування втрат ресурсів на загальну суму 4,5 млн. грн.

У 66 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовані заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення 244 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 51 – до дисциплінарної та матеріальної, 9 осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 4,8 млн. грн.

версія для друку