українська російська англійська
МІП: Державне іномовлення України транслюватиметься в кабельних мережах Румунії
17.11.2015 | 10:24
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

 

1

 

16 листопада 2015 року відбулася зустріч заступників Міністра інформаційної політики України Артема Біденка та Тетяни Попової з Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Корнелом Іонеску.

Сторони обговорили можливості поширення іномовлення України в Румунії та, зокрема, домовилися про обмін контактами з метою включення телеканалу UA|TV в кабельні мережі країни.

Заступник Міністра Артем Біденко сказав: «Ми хочемо, щоб телеканал іномовлення UA|TV був у всіх країнах, де живуть і куди приїжджають українці. Спільними зусиллями ми можемо зробити так, щоб будь-хто, приїхавши до Вас у Румунію, зможе дивитися новини, які подаються з боку Української держави».

Своєю чергою Високоповажний Посол висловив стурбованість подіями, які відбуваються на Сході, та вважає доцільним пропагувати інтереси країни через офіційний державний канал іномовлення.

У ході зустрічі продемонстровано відеопрезентацію телеканалу та Мультимедійної платформи іномовлення України в цілому.

Крім того, заступник Міністра Тетяна Попова звернулася до пана Посла з проханням сприяти у наданні румунською стороною Україні передавальної техніки, щоб посилити сигнал українських телеканалів там, де є «білі плями».

 

версія для друку