українська російська англійська
Делегація з Німеччини відвідала Дніпропетровськ для ознайомлення з потребами внутрішньо переміщених осіб
17.11.2015 | 11:24
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

В рамках офіційного візиту статс-секретаря Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини пана Ганса-Йоахіма  Фухтеля відбулась поїздка до модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб, побудованого в місті Дніпропетровськ. До заходу долучились установи та організації, відповідальні за напрям соціального забезпечення осіб внутрішнього переміщення: представники  Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, німецького  державного банку розвитку KFW, обласної влади та Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області.

В рамках поїздки до модульного містечка представники делегації на чолі з паном Фухтелем оглянули умови проживання внутрішньо переміщених осіб, детально обговорили потреби та проблеми цих сімей. Особливу увагу було приділено жінкам, які виховують малолітніх дітей, та людям поважного віку, адже саме ці категорії громадян складають більшість серед мешканців містечка. Від німецької сторони юні мешканці отримали спортивний інвентар та канцелярські набори. Пан Фухтель особисто випробував нові м’ячі, змагаючись з дітьми у влучності попадання до баскетбольного кошика.

Завершальним етапом візиту стала зустріч німецької делегації з керівництвом Дніпропетровської обласної державної адміністрації, на якій обговорили теми подальшого співробітництва, покращення соціальної інфраструктури та психологічної підтримки людей зі Сходу.

Начальник Головного управління ДСНС області взяв участь у обговоренні нагальних проблем та висловив думку, що впровадження спеціальної програми дасть можливість суттєво вплинути на покращення соціального забезпечення осіб внутрішнього переміщення та дозволить підготувати фахівців-психологів для кваліфікованої роботи з цими громадянами.

версія для друку