українська російська англійська
Затверджено порядок переведення до вузів здобувачів вищої освіти, які навчаються за держкошти
17.11.2015 | 15:46
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Затверджено порядок переведення до вузів здобувачів вищої освіти, які навчаються за держкошти. Уряд прийняв постанову від 11 листопада 2015 р. № 927 «Про затвердження Порядку переведення здобувачів вищої освіти, які навчаються за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету, до інших вищих навчальних закладів для завершення навчання за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету».

Порядок визначає механізм переведення здобувачів вищої освіти, які навчаються за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету у вищому навчальному закладі, в якого закінчився строк дії сертифіката про акредитацію певної освітньої програми і який не отримав нового сертифіката про акредитацію такої програми, до іншого вищого навчального закладу, в якому відповідна освітня програма акредитована, для завершення  навчання за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету.

Визначено, що переведення здобувачів до вищого навчального закладу, в якому відповідна освітня програма акредитована, для завершення навчання за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету здійснюється в межах ліцензованого обсягу.

Керівник вищого навчального закладу, в якого закінчився строк дії сертифіката про акредитацію певної освітньої програми і який не отримав нового сертифіката про акредитацію такої програми, зобов’язаний поінформувати про це здобувачів у строк, що становить не менш як 30 днів до закінчення строку дії сертифіката про акредитацію. Інформація про закінчення строку дії сертифіката про акредитацію освітньої програми та неотримання вищим навчальним закладом нового сертифіката розміщується на офіційному веб-сайті МОН.

Документом також визначено порядок подачі заяви, зарахування на навчання до іншого вишу та нарахування стипендії.

Окрім цього, зазначено, що переведення здобувачів не потребує погодження з керівником вищого навчального закладу за попереднім місцем навчання, а також може здійснюватися протягом навчального року та під час канікул.

версія для друку