українська російська англійська
Земельні аукціони на Херсонщині: бюджети отримуватимуть більше 1,1 мільйона гривень щорічно
17.11.2015 | 17:34
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Херсонській області з початку року на земельних аукціонах продали права оренди на 19 земельних ділянок загальною площею 731 гектар. До бюджетів різних рівнів щорічно надходитиме 1,182 млн. гривень.

Землевпорядники на торгах віддали в оренду інвесторам вісім земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Загальна площа переданих у користування земель склала 658 гектарів. У ході конкурентної боротьби між учасниками аукціону, вартість оренди двох наділів зросла у два рази, ще одного – втричі. Кінцевий розмір орендної плати за користування усіма ділянками становив 899,5 тис. грн. на рік.

Ще 11 ділянок несільськогосподарського призначення надали в оренду за 283 тис. грн. у рік. Загальна площа наділів складає 73,08 гектара.

Землевпорядники планують виставити на аукціон права оренди на 38 земельних ділянок площею 2,4 тис. гектарів. Землі державної власності мають несільськогосподарське призначення. Інвестори зможуть отримати у користування наділи на території десяти районів Херсонської області. Частина ділянок пропонуватимуть для оренди в комплексі з водними об’єктами.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

 

версія для друку