українська російська англійська
МІП: На журналістському форумі "Spanish-Ukrainian Journalism Forum" презентовано програму Embedded journalism
18.11.2015 | 10:27
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

17 листопада заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова виступила на журналістському форумі «Spanish-Ukrainian Journalism Forum», організованим Посольством Іспанії в Україні.

Захід зібрав відомих українських та іспанських журналістів з метою сприяння корисному обміну досвідом і поглядами на якісну журналістику між українськими та іспанськими медіа.

Заступник Міністра Тетяна Попова розповіла про один із свої напрямків роботи – співпрацю між журналістами і військовими та програму Embedded journalism: «Поступовими кроками реформується система акредитації  та перебування журналістів в зоні АТО. Спільно з МОУ ми започаткували отримання прес-карт АТО, потім запровадили програму Embedded journalism, з метою забезпечення відкритого доступу до інформації. За результатами репортажі з’явилися у міжнародних ЗМІ, таких як CNN, The Washington Post, USA Today, The World Post, Agence France-Presse, the Daily Signal, London Evening Standard, The Independent, Newsweek, Polsat  та інших. МІП зацікавлене у розширенні  інформаційних потоків із зони АТО, адже найкраща боротьба з дезінформацією – це правда».

 

версія для друку