українська російська англійська
До бюджетів місцевих громад Запорізької області залучили більше 34 мільйони гривень від продажу прав на землю
19.11.2015 | 17:45
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Запорізькій області за десять місяців поточного року від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна до бюджетів різних рівнів надійшло 34,39 млн. грн. (з урахуванням виплат за минулі роки).

З цієї суми 34,38 млн грн., або 99,9% з надійшли до місцевих бюджетів, що майже втричі перевищує рівень надходжень за аналогічний період 2014 року.

Загалом з початку цього року органи місцевого самоврядування за участю територіальних підрозділів Держгеокадастру реалізували 85 наділів комунальної власності площею 64,26 гектара. Це вдвічі більше, ніж минулого року. Вартість проданих земель склала 29,96 млн. гривень.

На земельних торгах продали право власності на одну земельну ділянку площею 0,082 га в межах населеного пункту. За підсумками торгів вартість наділу склала 125,84 тис. гривень. Ще одну ділянку площею 0,18 га передали в оренду за 13,82 тис. грн. на рік.

У головному управлінні Держгеокадастру у Запорізькій області на земельному аукціоні віддали в оренду шість земельних ділянок площею 182,14 гектара. Землі державної власності сільгосппризначення розташовані за межами населених пунктів. Загальний розмір річної орендної плати, який отримуватимуть бюджети місцевих громад, становив 200,291 тис. гривень.

У грудні запорізькі землевпорядники планують провести черговий земельний аукціон. Інвесторам запропонують права оренди на ділянку площею 39,59 га сільськогосподарського призначення державної власності. Наділ розташований на території Новопилипівської сільської ради Мелітопольского району.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

версія для друку