українська російська англійська
Україну обрано до Міжурядового комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту
20.11.2015 | 12:46
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Під час 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО відбулися вибори до керівних і робочих органів ЮНЕСКО, в результаті яких Україну було обрано до Міжурядового комітету ЮНЕСКО з фізичного виховання та спорту на період до 2019 року.

Представником від України у зазначеному Міжурядовому комітеті ЮНЕСКО став заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції, заступник Голови Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Микола Мовчан, який брав участь у роботі 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО.

Микола Мовчан взяв участь у засіданнях Комісії з соціальних та гуманітарних наук (SHS), у ході яких були також ухвалені такі рішення: резолюція щодо результатів 9-го Молодіжного форуму ЮНЕСКО (26-28 жовтня 2015 р., м. Париж); остаточний проект переглянутої Міжнародної хартії фізичного виховання та спорту, а також рішення щодо проголошення  20 вересня Міжнародним днем студентського спорту тощо.

У ході свого відрядження Микола Мовчан також провів двосторонні зустрічі у Міністерстві міської політики, молоді та спорту Франції, Міністерстві закордонних справ та міжнародного співробітництва Франції, з керівництвом та представниками Національних комісій у справах ЮНЕСКО Франції, Канади, Німеччини, Польщі, Латвії, Словенії, Нідерландів, Чехії, Словаччини, Туреччини, Данії, Швеції, Норвегії, Литви, з Постійними представниками Бразилії, Грузії, Іспанії, Франції при ЮНЕСКО, з працівниками секретаріату ЮНЕСКО, відповідальними за молодіжну та спортивну політику, тощо.

Під час зустрічей обговорювались питання як двостороннього співробітництва у сферах молоді та спорту, так і багатосторонньої співпраці в рамках ЮНЕСКО та в інших міжнародних організаціях.

Крім того, під час перебування у відрядженні відбулися  зустрічі Миколи Мовчана з представниками молоді української діаспори Франції.

версія для друку