українська російська англійська
На Харківщині землевпорядники провели земельні аукціони
20.11.2015 | 14:55
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У першій половині листопада на земельних торгах у Харківській області землевпорядники продали права оренди на десять земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Наділи, розташовані на території Золочівського, Балаклійського та Первомайського району, призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

У Золочівському районі інвестори отримали в оренду п’ять земельних ділянок загальною площею 50,7 гектара. Річна орендна плата становитиме 48 тис. гривень.

Переможця аукціону за права оренди на дві земельні ділянки, що знаходяться на території Балаклійського району, визначили на ціні 42 тис. гривень. Ця сума щорічно надходитиме до бюджет району.

На території Чугуївського району в оренду передали три земельні наділи сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільгоспвиробництва. За користування землею загальною площею 70,35 га бюджет отримуватиме 76,5 тис. грн. на рік.

Землевпорядники Харківщини зазначають, що проведення торгів є ефективним методом збільшення плати за землю. Під час проведення аукціонів вдається знаходити інвесторів, які зацікавлених у ефективному використанні землі.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

 

версія для друку