українська російська англійська
У Хмельницькій області від продажу муніципальних земель отримали майже 19 мільйонів гривень
20.11.2015 | 17:28
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На Хмельниччині муніципальні бюджети отримали додаткові надходження від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

З початку поточного року у Хмельницькій області продали 178 земельних ділянок комунальної власності. Загальна площа земель становить 51,95 гектара. За ділянки вдалося отримати 18,98 млн. гривень. На сьогодні до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та сплати відстрочки надійшло 18,39 млн. гривень (96,8% від загальної вартості земель).

Крім того, на земельних торгах віддали в оренду 14 земельних ділянок несільськогосподарського призначення загальною площею 40,43 гектара. На іншому аукціоні продали шість земельних ділянок несільськогосподарського призначення (м. Славута – 2, м. Кам’янець-Подільський – 1, Городоцький район – 3) загальною площею 21,15 гектарів. Вартість наділів склала 9,25 млн. гривень.

 

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

версія для друку