українська російська англійська
Голова Казначейства Тетяна Слюз розпочала робочий візит до Кіровоградської області
21.11.2015 | 09:40
ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Голова Казначейства Тетяна Слюз, продовжуючи свої робочі поїздки регіонами, 20 листопада 2015 року розпочала дводенний візит до Кіровоградської області з відвідування Головного управління Казначейства області, управлінь Казначейства у місті Кіровограді та Кіровоградському районі.

Під час перебування в місті Тетяна Слюз провела розширену нараду в Кіровоградській обласній державній адміністрації за участю керівництва області та Головного управління Казначейства області на тему: «Стратегія розвитку управління державними фінансами та удосконалення надання казначейських сервісів». На нараді також були присутні керівники та головні бухгалтери структурних підрозділів обласної державної адміністрації, правоохоронних органів, закладів охорони здоровя, культури, вищих учбових закладів, інші розпорядники та одержувачі бюджетних коштів, спеціалісти Головного управління Казначейства області, керівники та спеціалісти Управлінь Казначейства у м. Кіровограді та Кіровоградському районі.

Тетяна Слюз у своєму виступі на нараді зупинилась на проблемах фінансової децентралізації, зокрема, неврегульованості процедури ліквідації сільських рад, що увійшли до територіальних громад, та передачі повноважень новоствореним територіальним громадам. Крім того, Голова Казначейства поінформувала присутніх про розробку Державною казначейською службою України проектів нормативних документів щодо спрощення роботи бухгалтерських та фінансових служб бюджетних установ, а також звернула увагу керівників та головних бухгалтерів бюджетних установ на недопущенні кредиторської заборгованості по захищеним статтям видатків.

Також Тетяна Слюз відвідала управління Казначейства у Новоукраїнському, Добровеличківському, Вільшанському, Новоархангельському, Маловисківському та Новомиргородському районах, де провела зустрічі з їх колективами, керівництвом районів та фінансових органів. Учасники зустрічей мали змогу обговорити питання підвищення ефективності організації роботи управлінь та налагодження їхньої співпраці з місцевими органами влади, розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.

21 листопада заплановано проведення аналогічних зустрічей Голови Казначейства в управліннях Казначейства в Олександрівському, Онуфріївському, Петрівському, Новгородківському, Компаніївcькому, Бобринецькому, Устинівському, Долинському районах та Знам’янському, Світловодському, Олександрійському управліннях Казначейства.

 

версія для друку