українська російська англійська
МІП: В Італії українською делегацією обговорено захист прав людини в Криму з керівництвом італійської держави
21.11.2015 | 14:05
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

1

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, який перебуває у складі української делегації в Італії, на чолі з Президентом України Петром Порошенко, взяв участь в зустрічах з керівництвом італійської держави.

В ході офіційного візиту, Юрій Стець мав змогу розповісти про роботу МІП та реформу іномовлення України.

Крім того, під час переговорів, велася мова про захист прав людини в Криму. Сторони зійшлися на негайній необхідності забезпечення доступу правозахисних інституцій на тимчасово окуповану територію півострова.

Нагадаємо, що при Міністерстві інформаційної політики України працює радник з питань інформаційної політики щодо Криму, яким неодноразово робилися публічні заяви та звернення до правоохоронних органів щодо знищення Федеральною службою безпеки РФ свободи слова в Криму. Починаючи з моменту окупації, на півострові велася «зачистка» інформаційного простору Криму. Затримання та обшуки в помешканнях українських  журналістів - вагомі факти тиску на незалежні ЗМІ. Тому, Юрій Стець повідомив, що повернувшись з відрядження, в цьому напрямку буде обговорено подальші дії, спираючись на підтримку міжнародних дипломатів.

Зазначимо, що під час візиту до Італії до складу української делегації входять Президент України, Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко, Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Посол України в Італійській Республіці Євген Перелигін та Посол України при Апостольському престолі Тетяна Іжевська.

 

версія для друку