українська російська англійська
Держфінінспекція в Черкаській області за десять місяців 2015 року відшкодувала втрат на 34,5 млн. грн.
25.11.2015 | 09:50
ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом січня – жовтня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 34,5 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 101 управлінське рішення.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 48 досудових розслідувань.

До суду пред’явлено позови щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму більш як 6,4 млн. грн.

У 282 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу, такі як зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

За вчинені фінансові порушення 560 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 129 – до дисциплінарної та матеріальної, 16 осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 19 млн. грн.

 

версія для друку