українська російська англійська
Геннадій Зубко: Франція братиме участь у підготовці державних службовців України
25.11.2015 | 10:15
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Україна і Франція зацікавлені у посиленні співробітництва у напрямку децентралізації та організації регіональної влади, а також у сфері територіального розвитку та реформи державної служби. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко за результатами зустрічі з Міністром з питань децентралізації та державної служби Франції Маріліз Лебраншу під час робочої поїздки до Франції.

«Франція запропонувала свою допомогу у проведені реформування українських закладів освіти, які проводять підготовку державних службовців», - повідомив Геннадій Зубко.

За його словами, Франція готова надати Україні модульні програми для підготовки службовців як в органах державної служби, так і в органах місцевого самоврядування.

«Наші французькі партнери також запропонували допомогу у розвитку програми по підготовці міських голів - Школи мерів», - додав урядовець.

За словами Геннадія Зубка, незабаром до Києва приїде група французьких експертів, які співпрацюватимуть з Мінрегіоном у розробці та імплементації закону про префектів. Крім того, український Уряд розраховує на участь та активну допомогу в цьому процесі з боку Національної школи адміністрації при прем'єр-міністрі Франції (ENA).

 

версія для друку