українська російська англійська
Андрій Пивоварський: Держава виплатить кошти усім компаніям-підрядникам за відновлення доріг в рамках підготовки до Євро-201
25.11.2015 | 16:24

Міністерству інфраструктури вдалося вирішити проблему з поверненням боргів дорожньо-будівельним компаніям, які відновлювали українські дороги в рамках підготовки України до Євро 2012. Про це сьогодні на брифінгу в Будинку Уряду повідомив Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. За його словами, це орієнтовно 1,7 млрд. грн.

 «Кілька років підряд обіцяли, що гроші будуть повернуті. Підрядники були в очікуванні. У Мінфіна була невпевненість, чи були виконані роботи, чи якість була адекватною», - зазначив він і додав, що Міністерство інфраструктури разом з Міністерством фінансів «розставили всі крапочки над і» та знайшли можливість компенсації боргу для підрядників Укравтодору. Зокрема, виплати заборгованих 1,7 млрд. грн. будуть відбуватися частинами. Вже вчора кошти першого траншу у сумі 239,8 млн. грн. були спрямовані підрядникам, наступні надходитимуть щотижня і до кінця року повинні бути виплачені в повній мірі.

При цьому Міністр зазначив, що надійшла інформація, що шахраї намагаються скористатися цією ситуацією.

«До мене дійшла інформація від декількох підрядників про те, що до них почали приходити люди з пропозицією заплатити 15-20-25 % відкату від сум, які вони повинні отримати.  Люди ці носії різних «корочок», «представники депутатів». У мене велике прохання до підрядників, які в списку на відшкодування заборгованості - не ведіться на провокації, ви в будь-якому випадку отримаєте гроші. Шахраї намагаються скористатися інформацією і стягнути просто так з вас гроші», - наголосив Андрій Пивоварський.

Він підкреслив, що заборговані державою кошти будуть виплачені усім компаніям-підрядникам: «Не тому, що хтось «домовився» або «посприяв», а тому, що ми, як держава, взяли на себе таке зобов’язання і виконаємо його. Будь-які пропозиції таких «угод» - фейкові і незаконні. Я рішуче застерігаю власників компаній бути пильними та не піддаватися на провокації негідників, які роблять це для власної наживи. Прошу у разі виникнення таких ситуацій повідомляти про це Міністерство, мене особисто, звертатися до правоохоронних органів».

 

версія для друку