українська російська англійська
Коментар МЗС України у зв'язку з порушенням правоохоронними органами Російської Федерації кримінальної справи проти громадянки України Віри Савченко
25.11.2015 | 16:56
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

Міністерство закордонних справ України вкрай обурене фактом порушення правоохоронними органами  Російської Федерації кримінальної справи щодо громадянки України Віри Савченко з причин нібито неповаги до суду.

Послідовні каральні дії російської влади щодо Надії Савченко, а тепер – її сестри Віри Савченко переконливо підтверджують спланований і політично заангажований характер дій російської влади проти нескорених патріотів України.

Порушення кримінальної справи проти  Віри Савченко, як і судилище над її сестрою Надією Савченко та іншими українцями – політичними в’язнями Російської Федерації – це розправа над людською думкою та гуманізмом.

Нелюдяність дій щодо Надії і Віри Савченко та українських політв’язнів у Російській Федерації, застосування права сили, а не сили права є ознаками  репресивної системи сучасної російської влади, яка чинить помсту за вірність своїм переконанням.

Міністерство закордонних справ України вимагає від російської влади негайно припинити наругу над громадянами України Вірою і Надією Савченко, а також всіма українськими політв’язнями, звільнити їх і забезпечити повернення в Україну.

 

версія для друку