українська російська англійська
На земельних торгах до бюджетів місцевих громад Волині залучили майже 4 мільйони гривень
26.11.2015 | 11:24
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Волинській області за десять місяців поточного року відбувся 71 земельний аукціон. За результатами конкурентних торгів до бюджетів місцевих громад вдалося залучити 3,9 млн. гривень.

Із земель сільськогосподарського призначення державної власності на аукціоні землевпорядники передали в оренду 89 ділянок загальною площею 2326,5 гектара. При стартовій ціні в 1,499 млн. грн. продаж прав на землю здійснили за 1,669 млн. гривень. 

На земельних торгах продали права власності та оренди на 59 земельних ділянок комунальної власності, що мають несільськогосподарське призначення. На конкурентних засадах у приватну власність передали 23 земельні ділянки площею 3,1 гектара. Вартість землі зросла більше, ніж на пів мільйона гривень – з 1, 414 до 1,93 млн. гривень. Ще 36 земельних наділів загальною площею 87,6 га передали в оренду. Аукціон дозволив підвищити плату за користування землею з 297 до 363,8 тис. гривень.

Землевпорядники Волині планують до кінця року продати на конкурентних засадах права оренди та власності ще на 60 ділянок.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

 

 

версія для друку