українська російська англійська
ФДМУ: Зараз вдалий час для приватизації Одеського припортового заводу
27.11.2015 | 15:45
Фонд державного майна України

Група радників з приватизації ОПЗ проаналізувала кон’юнктуру ринку і визнала, що час для його приватизації наразі – вдалий. Про це на брифінгу 27 листопада в Українському кризовому медіа-центрі повідомив Голова Фонду державного майна України Ігор Білоус.

За його словами, у світі існує потреба в додаткових хімічних потужностях, а тенденція така, що інвестори надають перевагу купівлі та модернізації вже існуючих заводів, а не будівництву нових.

«Нове будівництво займає багато часу, а потужності потрібні вже сьогодні», – сказав керівник Фонду, посилаючись на дані звітів про аналіз ринку групи радників з приватизації ОПЗUBS, Baker & Makkenzie, Ernst & Young.

Ця група 26.11.2015 представила своє бачення приватизації ОПЗ на розширеній нараді у Фонді держмайна за участі представників ФДМУ, МВФ, USAID, ЄБРР, Одеської ОДА, Кабміну, Мінекономіки та ОПЗ.

«На нараді було прийнято рішення продовжувати роботу з приватизації ОПЗ», – наголосив Голова Фонду. – У будь-якому випадку ми готуємося до неї, як і до великої приватизації взагалі».

За його словами, оголошення про продаж ОПЗ, може з’явиться вже наприкінці січня 2016 року.

«Ми сподіваємося, що Парламент оцінить прозорість тих процесів, які ми вже запустили. А також тієї роботи, яку ми проводимо, і підтримає наш намір проводити приватизацію не в ручному режимі, коли приймаються ситуативні рішення окремо по кожному об’єкту, а на основі прозорого законодавства, яке ми пропонуємо прийняти Верховній Раді», – наголосив Ігор Білоус.

версія для друку