українська російська англійська
Майже 1,8 мільйона гривень за надання адмінпослуг спрямували до держбюджету землевпорядники Львівщини
27.11.2015 | 16:44
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку року землевпорядники Львівської області надали понад 170 тисяч адмінпослуг. На безоплатній основі громадяни отримали 141681 (62% від загальної кількості) послугу. Ще 28705 (38%) послуг фахівці землевпорядної служби надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 1,79 мільйона гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

Одна з найбільш запитуваних послуг – надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Землевпорядна служба розглянула 25376 таких запитів (88% від загальної кількості платних адмінпослуг).

Найбільше громадяни звертаються за державною реєстрацією земельної ділянки (47 821), видачею витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (29 648). Також землевпорядники безоплатно надали понад 17 тисяч довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

 

версія для друку