українська російська англійська
У Сумській області на аукціонах продадуть права оренди на майже 1 600 гектарів землі
30.11.2015 | 11:14
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У грудні на Сумщині землевпорядна служба області проведе земельні аукціони з продажу прав оренди на 44 земельні ділянки державної власності. Землі призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Загальна площа наділів близько 1,58 тис. гектарів.

Землевпорядники визначили виконавця торгів на конкурсній основі. Переможець – Сумська регіональна філія ДП «Центр державного земельного кадастру» 1 грудня продасть права оренди на 10 земельних ділянок. Наділи площею близько 200 га розташовані у Недригайлівському районі. Стартова ціна за користування землею встановлена на рівні 4% від нормативної грошової оцінки та складає 136,8 тис. гривень.

У Глухівському районі 4 грудня інвесторам запропонують придбати права оренди на 20 земельних ділянок площею 765,6 гектара. Стартова щорічна орендна плата усіх ділянок становить близько 550 тис. гривень.

На аукціоні, запланованому на 28 грудня, Сумська товарна біржа «Сумиагропромбіржа» продасть права оренди на 14 земельних ділянок. Наділи розташовані на території Середино-Будського району та мають загальну площу 612,6 гектара. Початкова орендна плата визначена на рівні 173,4 тис. гривень.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».

 

 

версія для друку