українська російська англійська
МІП: "Промоція кримськотатарської тематики в світі посилює позиції України на міжнародній арені"
30.11.2015 | 11:57
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

1

27 листопада радник Міністра з питань інформаційної політики щодо Криму Еміне Джеппар організувала засідання Експертної групи з підготовки Стратегії публічної дипломатії кримських татар.

Експертна группа працює в рамках проекту «Захист прав кримських татар інструментами публічної дипломатії», який ініціював Естонський інститут з прав людини. До складу групи увійшли кримськотатарські активісти, журналісти, а також естонські експерти.

Еміне Джеппар розповіла, що підготовка Стратегії передбачає розробку цілей та задач із просування кримськотатарської тематики в світі та механізмів їх реалізації.

«За декілька місяців ми матимемо документ, завдяки якому зможемо системно висвітлювати кримськотатарську тему в рамках роботи ООН, Європарламенту та ПАРЄ, – запевнила Еміне Джеппар. – Окрім чіткого плану дій із просування Криму та кримських татар за кордоном, виробимо фото- та відеоконтент, присвячений корінному народу».

Радник Міністра зазначила, що кримські татаризавжди були і залишаються головними захисниками української державності в Криму.

«Чим більше світ дізнаватиметься про кримських татар, їх історію та сучасне перебування під окупацією, тим більше посилюватиметься позиція України на міжнародній арені щодо відновлення своєї територіальної цілісності», – розповіла радник.

Офіційними партнерами проекту виступають Уповноважений Президента України з питань кримськотатарського народу та Міністерство інформаційної політики України.

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Естонської Республіки та розрахований на 2 роки, до серпня 2017 року.

 

версія для друку