українська російська англійська
МІП: Кожен українець може долучитися до популяризації України в світі
01.12.2015 | 11:14
Міністерство інформаційної політики України

1

За підтримки Міністерства інформаційної політики України, у річницю початку Революції Гідності, стартував проект «Україна. Гідність. Свобода. Креативність». Презентація проекту, зокрема буклету «Ukraine: Freedom, Dignity, Creativity» та інтерактивного сайту проекту, відбулася 30 листопада в Міністерстві закордонних справ України.

Буклет є першим іміджевим проектом, реалізованим в рамках формування публічної дипломатії України. Його мета - у короткій, цікавій та доступній формі інформувати світ  про нашу державу та її досягнення. Сайт проекту http://myukraineis.org/ є нескінченим полотном фактів про Україну, що має постійно доповнюватись кожним з громадян, тому що для кожного з нас Україна – це особиста історія.

Створення буклету є результатом взаємодії Міністерства закордонних справ, Міністерства інформаційної політики та Production Hub StratComUA.

Під час презентації радник Міністра інформаційної політики України з питань стратегічних комунікацій Аліна Фролова розповіла: «Одним із завдань МІП є популяризація України в світі. Більша частина нашої роботи за останній рік була приділена боротьбі з російською пропагандою. Ми вважаємо, що прийшов час виконувати більш важливі завдання, а саме розповідати власну історію світові, працювати на позитивне сприйняття та розуміння України за її межами.

Ми вводимо хештег «#MyUkraineIs» і заохочуємо кожного українця запропонувати свій варіант, що таке Україна для кожного з нас».

Загалом Міністерство інформаційної політики України планує забезпечити друк буклету 9 мовами і в кількості близько 40 тис. примірників, які розповсюджуватиме МЗС за кордоном. 

В заході також взяли участь: Дмитро Кулеба, Посол з особливих доручень МЗС та Оксана Горбач, керівник проекту від Production Hub StratComUA.

Зазначимо, інформаційні матеріали, зокрема буклет, надруковано МІП за кошти, які виділено на заходи у сфері захисту національного інформаційного простору.

 

версія для друку