українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
01.12.2015 | 13:33
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Протягом доби обстрілів прикордонних підрозділів з боку незаконних збройних формувань не було. Польоти безпілотних літальних апаратів не спостерігалися.

Вчора поблизу Маріуполя зведеною мобільною групою був виявлений та затриманий вантажний автомобіль «Мерседес». Керував ним 23-річний громадянин України. Чоловік у порушення законодавства перевозив понад 2 тонни крупи вартістю 26 тисяч гривень.

Крім того, прикордонними нарядами від Краматорського загону були затримані 4 транспортні засоби. Їх зупинили в районі н.п. Верхньоторецьке та на контрольному посту «Мар’їнка». Автомобілі були завантажені м’ясною продукцією, алкогольними напоями, шоколадом, живими квітами, мастилом та аксесуарами до автівок. Вартість товарів сягає 125 тисяч гривень. Всі автомобілі слідували на неконтрольовану територію без належних документів намагаючись оминути контрольний пункт «Зайцеве». Наразі їх передали представникам ДФС для прийняття правового рішення.

Через контрольний пункт «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території прослідували 18 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою. Загалом транспортні засоби перевозили 333 тонни продуктів харчування, засобів гігієни та медичного обладнання. Вантаж направлявся жителям Донецької області від Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

 

версія для друку