українська російська англійська
Уже незабаром нова патрульна поліція вийде на вулиці Миколаєва, - Хатія Деканоідзе
01.12.2015 | 13:37
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Глава Нацполіції України висловила подяку правоохоронцям Донеччини за належну роботу із забезпечення правопорядку на місцевих виборах, а також повідомила, в яких ще містах найближчим часом на вулицях з'являться нові патрульні.

Сьогодні, 1 грудня, відбулася відеоселекторна нарада керівництва Національної поліції. Участь в роботі взяли керівники структурних і територіальних підрозділів НПУ.

За словами Хатії Деканоідзе, другий тур місцевих виборів у Маріуполі та Красноармійську пройшов спокійно і без суттєвих порушень правопорядку. У зв'язку з цим Голова Нацполіції висловила подяку правоохоронцям Донецької області, які забезпечили спокій і безпеку громадян під час виборчого процесу у Маріуполі і Красноармійську.

Хатія Деканоідзе також нагадала, що в неділю, 29 листопада, майже 250 патрульних поліцейських Закарпаття склали присягу на вірність народу України. Вони працюватимуть на території Ужгорода і Мукачевого, а також на автошляху між ними. 

Тим часом вже цієї суботи, 5 грудня, нова патрульна поліція вийде на вулиці Миколаєва. Наступними містами, де найближчим часом з'являться нові патрульні, – стануть Луцьк і Дніпропетровськ.

 

версія для друку