українська російська англійська
Хмельницькі землевпорядники спрямували до бюджету понад 2 мільйони гривень за надані адмінпослуги
01.12.2015 | 14:46
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку року спеціалісти органів земельних ресурсів Хмельницької області надали населенню 118 889 адмінпослуг. З них 73 688 (62% від загальної кількості) громадяни отримали на безоплатній основі. Інші 45 201 або 38% - на платній.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Хмельницької області перерахували до бюджету понад 2 млн. гривень. Найбільші надходження у розмірі 1,884 млн. грн. отримали за видачу витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Ще 182 091 тис. грн. надійшли за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру. За висновки державної експертизи землевпорядної документації отримали близько 72 тис. гривень.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість, 27 530 запитів, стосувалась державної реєстрації земельної ділянки. Крім того, землевпорядники видали 17 579 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Ще 12 453 запитів стосувались надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями. Також, спеціалісти видали 10 тис. висновків про погодження документації із землеустрою.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку