українська російська англійська
Павло Клімкін зустрівся з Комісаром ЄС з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства
01.12.2015 | 17:15
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

1 грудня ц.р. в рамках робочого візиту до Брюсселя Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Комісаром ЄС з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітрісом Аврамопулосом.

Під час зустрічі Міністр детально зупинився на результатах, досягнутих Україною в рамках виконання всіх чотирьох блоків Плану дій з візової лібералізації, особливо на роботі, яка проводиться в напрямку створення антикорупційних органів.

Дімітріс Аврамопулос високо оцінив зусилля, що вживаються Києвом, і запевнив, що останні результати роботи, що здійснюється Україною, будуть належним чином враховані Єврокомісією.

Сторони обговорили результати засідання Старших посадових осіб безвізового діалогу Україна – ЄС, що відбулося 24 листопада ц.р. в Брюсселі, і запевнив, що результати роботи, яка здійснюється Україною, будуть належним чином враховані Єврокомісією.

Сторони висловили переконання, що продемонстрований прогрес, а також продовження активних зусиль мають стати основою для отримання Україною рекомендації щодо надання безвізового режиму для українських громадян у Доповіді про виконання Плану дій візової лібералізації, оприлюднення якої очікується 15 грудня ц.р.

У ході зустрічі було також обговорено можливість здійснення візиту Комісара Дімітріс Аврамопулоса в Україну найближчим часом.

 

версія для друку