українська російська англійська
Заступник Міністра оборони Олександр Дублян обговорив з ветеранами війн та військової служби нагальні питання сьогодення
01.12.2015 | 17:54
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 1 грудня, в Міністерстві оборони України відбулася зустріч заступника Міністра оборони України – керівника апарату генерал-лейтенанта Олександра Дубляна з ветеранами війн та військової служби з нагоди Дня відзначення 24 річниці Збройних Сил України та для обговорення нагальних питань сьогодення.

Учасники заходу обговорили основні напрями взаємодії Міністерства оборони України з ветеранськими організаціями щодо питань реалізації політики Президента України та Уряду, в тому числі у військовій сфері. Також розглянули питання підвищення рівня військово-патріотичного виховання військовослужбовців, допризовної молоді та  інформування суспільства про зміст, цілі та хід реформ, поточних і перспективних завдань Збройних Сил України та ролі ветеранських організацій у цих процесах.

«Нам потрібен досвід ваших організацій, пропозиції від вас та зауваження для досягнення однієї спільної мети. Поза сумнівом, що ми продовжуватимемо нашу співпрацю з метою підсилення обороноздатності країни. Ми щиро вдячні за вашу допомогу і ваш досвід у військовій сфері, за ваші консультації та поради», – звернувся до поважних гостей генерал-лейтенант Олександр Дублян.

«Також під час зустрічі низку представників ветеранських громадських організацій було нагороджено відзнаками Міністерства оборони України – нагрудними знаками «Знак пошани».

На завершення заходу сторони обговорили проблемні питання, окреслили шляхи їх вирішення та визначили перспективні напрямки співпраці.

 

версія для друку